Brama garażowa Hörmann

Marka Hörmann od lat profesjonalizuje się dziedziną budowlaną i bywa największym producentem bram garażowych, drzwi bocznych do garażu, ościeżnic oraz napędów. Firma Hörmann jest firmą rodzinną działającą na dystansie dziesięcioleci. Przedstawia poświadczenie współczesnych środków oraz najwyższej klasy towarów.

Grupa Hörmann jest administrowana już przez trzecie a także czwarte pokolenie wnuków, jak również prawnuków twórcy marki, Augusta Hörmann.

Udziałowcami odnoszącymi osobistą odpowiedzialność są Thomas J. Hörmann, Martin J. Hörmann i Christophe Hörmann. Spółka Hörmann Polska sp. z o.o. jest od 1992 roku. Główna centrala spółki mieści się w Komornikach pod Poznaniem. W tymże miejscu poza wydziałami centrali, mieszczą się także magazyny o powierzchni 5 tysięcy metrów kwadratowych.

Ponadto, marka ma cztery delegatury w Poznaniu, Warszawie, Sosnowcu i Gdańsku. W całokształcie firma zatrudnia w nich ponad stu bardzo wysoko wyuczonych pracowników. Firma Hörmann Polska sp. z o.o ma sporą sieć partnerów handlowych na terenie całego obwodu. Poświadcza ona szybki i kompetentny serwis a także poświadcza odpowiednią, specjalistyczną obsługę kontrahenta.